ProBio Profesjonalne żywienie

Pasze

Na efektywność produkcji ogromny wpływ ma prawidłowe żywienie zwierząt, dlatego też oferujemy prefiksy i mieszkanki paszowe uzupełniające, pasze pełnoporcjowe, preparaty mleko zastępcze i dodatki paszowe spełniające najwyższe standardy.

Wysoka jakość produktów

Spełniamy wymogi jakości GMP+ oraz ISO 22000

Innowacyjne technologie

Posiadamy 5 nowoczesnych linii technologicznych

Nowoczesne laboratorium

Dokładna analiza i precyzyjne badania surowca i produktów

Profesjonalne doradztwo

Pomoc i opieka dedykowanego handlowca

Indywidualne
potrzeby

Programy żywieniowe „szyte na miarę” potrzeb naszych Klientów

Własna
flota

Możliwość dostawy do Twojego gospodarstwa

Posiadamy szeroką ofertę rozwiązań żywieniowych dla hodowców drobiu, bydła i trzody chlewnej

Drób

Najdynamiczniej rozwijająca się gałąź naszej produkcji. Nasz dział technologiczny na bieżąco śledzi najnowsze rozwiązania w dziedzinie żywienia zarówno brojlerów jak i niosek. Nowoczesne rozwiązania żywieniowe pozwalają uzyskiwać topowe rezultaty. Tworzymy produkty świetnie spełniające potrzeby zwierząt.

Trzoda

Nasze produkty dla trzody charakteryzują się idealnym zbilansowaniem składników odżywczych oraz precyzyjnym ilością witamin i aminokwasów. Pozwala to zachować zwierzętom wysoki status zdrowotny oraz zapewnia wysokie i bezpieczne przyrosty.

Bydło

Jesteśmy świadomi różnicy w potrzebach bydła hodowanego na mięso i w celach mleczarskich. Dlatego przygotowaliśmy efektywny program żywieniowy uwzględniający te różnice. Hodowcy wybierający nasze produkty mogą spać spokojnie – zwierzęta osiągają wysoką mleczność, są zdrowe a poziom ich stresu jest obniżony. Bydło hodowane w celach mięsnych osiąga wysokie przyrosty przy niskich nakładach finansowych.

Fachowe doradztwo oraz wsparcie poprzez odpowiednie żywienie zwierząt

ProBio Profesjonalne żywienie

Twój zaufany partner w biznesie

ProBio Profesjonalne Żywienie to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w województwie kujawsko-pomorskim. Oferujemy premiksy, mieszanki paszowe, preparaty mlekozastępczne, mieszkanki uzupełniające oraz karmę dla zwierząt domowych.
Przekonaj się sam o naszej najwyższej jakości i zapewnij swoim zwierzętom bezpieczeństwo oraz optymalne przyrosty.

Pasze dla zwierząt

Profesjonalna hodowla zwierząt wymaga regularnego otaczania ich należytą troską i dokładania wszelkich starań ku temu, by prawidłowo się rozwijały. Kluczową rolę w tym procesie odgrywa właściwe żywienie, poprzez które dostarczane są potrzebne substancje i witaminy. Zaspokajane jest też zapotrzebowanie energetyczne. W naszym asortymencie znajdziesz starannie wyselekcjonowane pasze dla zwierząt najwyższej jakości. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Pasza dla zwierząt różnych gatunków

Aby spełnić oczekiwania jak największej liczby klientów, zadbaliśmy o to, by nasza oferta była kompleksowa. Obejmuje produkty dla:

  • drobiu
  • bydła
  • królików
  • trzody chlewnej.

To stworzenia, z którymi najczęściej spotykamy się w gospodarstwach, stąd też spore zainteresowanie tymi artykułami. Pasza dla zwierząt z każdej z tych grup różni się, tak, by zapewnić dokładnie to, czego potrzebują. Pozwala to na nabieranie masy we właściwym tempie, zmniejszenie ryzyka pojawienia się chorób oraz bezproblemowe produkowanie jajek, mleka i tym podobnych dóbr.

Pasze ściśle dopasowane do potrzeb

Dobrze wiemy, że zwierzęta na poszczególnych etapach rozwoju wymagają nieco innych pokarmów. Oddajemy do Twojej dyspozycji pasze podzielone na kategorie, co ułatwi Ci szybkie odnalezienie tego, czego potrzebujesz. To produkty dla młodych kurcząt, cieląt i prosiąt, które pomagają im zdobywać siłę i samodzielność, a także te przeznaczone dla dorosłych osobników i tych w okresie karmienia. Zaopatrzysz się tutaj w mieszanki uzupełniające, preparaty, które są alternatywą dla mleka oraz w dodatki do pasz i pasze pełnoporcjowe. Możesz wybierać, kierując się formą pożywienia. Sam zdecyduj, czy bardziej odpowiada Ci sypkie, czy granulowane. Zadbaj o komfort swojej pracy!

Profesjonalna pasza wysokiej jakości stworzona przez specjalistów

Czym wyróżnia się nasza pasza? Stanowi połączenie tradycji i nowoczesnych technologii. Zespół specjalistów nieustannie pracuje w laboratorium, analizując surowce oraz ich wpływ na zwierzęta. W ten sposób powstają receptury gwarantujące znakomite rezultaty. Miło nam poinformować, że wysoka jakość naszych pasz została oficjalnie potwierdzona. Spełniamy wymogi ISO 22000 i GMP+. Podawanie ich zwierzętom sprawia, że zmniejsza się nie tylko poziom ich stresu, ale także nakładów finansowych ponoszonych przez hodowcę. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Wypróbuj pasze, które znacząco ułatwią Ci prowadzenie hodowli i podaruj swojemu stadu to, co najlepsze!

Informacje kontaktowe

Zapraszamy do współpracy

SKLEP

Zadzwoń do nas

+48 54 285 44 82

Odwiedź nas

Rolnicza 3
88-200 Radziejów

Napisz e-mail

sklep@probiowytwornia.pl

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 7.30 – 15.30

WYTWÓRNIA

Zadzwoń do nas

+48 54 285 25 69

Odwiedź nas

Płowce II 84
88-200 Radziejów

Napisz e-mail

biuro@probiowytwornia.pl

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 7.00 – 15.00