ProBio Profesjonalne żywienie

O firmie

ProBio Profesjonalne Żywienie to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w województwie kujawsko-pomorskim. Oferujemy premiksy, mieszanki paszowe uzupełniające preparaty mlekozastępcze, dodatki paszowe, zakwaszacze do pasz. Oferujemy również materiał siewny i środki ochrony roślin.

Doświadczenie

Sukces i zadowolenie hodowcy jest naszym priorytetem, dlatego od ponad 25 lat dbamy o optymalne przyrosty i wysoki statut zdrowotny Twoich zwierząt

Nowoczesne linie

Nowoczesne linie zwiększają możliwości techniczne produkcji oraz pozwalają wytwarzać pasze bezpieczne dla zwierząt

Rozwój

Regularnie inwestujemy w rozbudowę wytwórni pasz oraz nieustannie poszerzamy wiedzę całej kadry w zakresie zdrowego żywienia zwierząt w gospodarstwie

1995 rok

Historia

Probio Profesjonalne Żywienie to firma rodzinna założona w 1995 roku. Od początku naszej działalności przyświecały nam takie wartości jak uczciwość i zaufanie, tak ważne w biznesie. Satysfakcja oraz zadowolenie naszych Klientów zawsze były i są dla nas najważniejsze.

Rozwój naszej firmy oparliśmy na ciągłym postępie technologicznym, regularnych inwestycjach w rozbudowę wytwórni pasz oraz nieustannym poszerzaniu naszej wiedzy w zakresie żywienia zwierząt.

Nasza Misja

Produkty spełniające najwyższe normy jakościowe, a co za tym idzie, zdrowie zwierząt i sukces hodowcy są dla nas najważniejsze.

Lokalizacja

Nasza firma mieści się w centrum Polski, w województwie kujawsko-pomorskim, na obszarach wiejskich, co pozwala nam uczestniczyć w rozwoju lokalnego rolnictwa.

Wsparcie lokalnego rolnictwa

Surowce

Surowce dostarczane do zakładu pochodzą od sprawdzonych dostawców. Do produkcji wykorzystujemy głównie zboża od polskich rolników.

Polityka Jakości

Certyfikaty

Nasza firma charakteryzuje się dbałością o każdy szczegół w poszczególnych etapach produkcji. Celem naszych działań jest przede wszystkim stworzenie dynamicznego systemu utrzymania wysokiej jakości naszych produktów. Posiadamy wiele atestów, wyróżnień i certyfikatów, m.in. GMP+ oraz ISO 22000, zapewniające wysoką jakość naszych produktów bezpiecznych dla Twoich zwierząt.

Nasza firma

Galeria

ProBio po godzinach

Probio tworzą ludzie z pasją. To zgrany i pełen innowacyjnych pomysłów zespół który czuje satysfakcję z wykonywanej pracy. W naszej firmie panuje przyjazna i wspierająca atmosfera.

W celu zapenienia i utrzymania kompetentnego personelu o odpowiednich kwalifikacjach, umożliwiamy swoim pracownikom dostęp do szeregu szkoleń.

Informacje kontaktowe

Zapraszamy do współpracy

SKLEP

Zadzwoń do nas

+48 54 285 44 82

Odwiedź nas

Rolnicza 3
88-200 Radziejów

Napisz e-mail

sklep@probiowytwornia.pl

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 7.30 – 15.30

WYTWÓRNIA

Zadzwoń do nas

+48 54 285 25 69

Odwiedź nas

Płowce II 84
88-200 Radziejów

Napisz e-mail

biuro@probiowytwornia.pl

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 7.00 – 15.00