Probio Profesjonalne Żywienie

Poznaj naszego nowego pupila – królika!

Królik na Kujawach

Hodowla królika w Polsce staję się coraz popularniejsza ze względu na niezwykłe walory żywieniowe króliczego mięsa. Mięso królika jest łagodne w smaku, łatwo przyswajalne oraz polecane dla osób o wyjątkowo wrażliwym układzie pokarmowym np. alergików i niemowląt.

Każdy hodowca który zajmuje się amatorsko chowem tego gatunku szuka dla swych zwierząt jak najlepszych jakościowo pasz. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom, firma ProBio Profesjonalne Żywienie przygotowała wysokogatunkowe produkty dla królika. Mieszanki dla tych zwierząt są w naszej ofercie już od kilku lat. Zdobyły uznanie w oczach hodowców dzięki swojej wysokiej jakości oraz świetnej przyswajalności składników odżywczych.

W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje paszy granulowanej dla królika:
Królik Gold Matka – mieszanka przeznaczona dla matek karmiących i kotnych oraz młodych królików. Głównymi komponentami tej paszy są susz z lucerny, jęczmień oraz owies, które cechują się bardzo dobrą przyswajalnością w przewodzie pokarmowym zwierzęcia. Ponad to pasza którą Państwu oferujemy zawiera mieszaninę olejków eterycznych oraz naturalnych ekstraktów roślinnych, działających na kokcydia.

Królik Gold Ekstra – pasza dla królików powyżej 5 tygodnia życia. Zawiera kokcydiostatyk który ma dwu dniowy okres karencji. Ponadto ten produkt ma w składzie susz z lucerny, owies, jęczmień oraz otręby które wpływają korzystnie na jakość mięsa królika a także na nasze zdrowie jako jego konsumentów.

Obie pasze zawierają mieszaninę trójglicerydu kwasu masłowego i mono gliceryny kwasu laurynowego. To optymalne połączenie wypływa na ochronę kosmków jelitowych oraz integralność i pozytywny rozwój flory jelitowej. Redukuje także populację patogenów takich jak : bakterie coli, clostridium, streptokoków, salmonella. Pomaga utrzymać wysoki status zdrowotny stada.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przygotowaną specjalnie dla hodowców królików.

Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty dla królika prosimy o kontakt z przedstawicielami handlowymi.

http://probiowytwornia.pl/index.php/kontakt/

Informacje kontaktowe

Zapraszamy do współpracy

SKLEP

Zadzwoń do nas

+48 54 285 44 82

Odwiedź nas

Rolnicza 3
88-200 Radziejów

Napisz e-mail

sklep@probiowytwornia.pl

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 7.30 – 15.30

WYTWÓRNIA

Zadzwoń do nas

+48 54 285 25 69

Odwiedź nas

Płowce II 84
88-200 Radziejów

Napisz e-mail

biuro@probiowytwornia.pl

Godziny otwarcia

Pon.-Pt.: 7.00 – 15.00